Čištění koberců Praha kotoučovým strojem

Máme koberec v obývacím pokoji a vzhledem k tomu, že se v této místnosti nejvíce zdržujeme a to i náš pes, tak jsem dosti často trávila hodiny jeho čištěním.

Máme koberec v obývacím pokoji a vzhledem k tomu, že se v této místnosti nejvíce zdržujeme a to i náš pes, tak jsem dosti často trávila hodiny jeho čištěním.

Skvrny od vína a kávy se mi nikdy nepodařilo vyčistit. Zkoušela jsem párkrát i suché čištění, ale kromě toho, že to na chvíli provonělo byt, jsem žádnou výraznou změnu neviděla. Vyzkoušela jsem také Vamish a hrůza... Na internetu jsem se dočetla o firmách, které čistí koberce extrakční metodou a jednu z firem jsem oslovila, aby nám koberec přišli vyčistit. To co garantovali za kvalitní čištění nevím, ale koberec byl i po jejich vykonané práci stále flekatý. Na doporučení od známých, jsme se zkontaktovali s firmou A SERVIS LIPKA, která se specializuje na čištění koberců Praha a používá profesionální metodu strojové čištění koberců kotoučovým strojem. Do týdne k nám přijeli zaměstnanci této firmy a koberec vyčistili. To co opravdu předvedli je hotový zázrak a náš koberec je jako nový. Ptala jsem se jich, jak je možné, že se jim povedlo odstranit i ty „nevyčistitelné“ skvrny, tak mi s úsměvem odpověděli, že to je pro ně hračka a hlavně je to díky jejich speciálnímu kotoučovému stroji a používané chemie.

Opravdu jsem byla velice překvapena s takto vyčištěním koberce a už jsem se pomalu rozhodovalo o koupi koberce nového. Nyní máme zase koberec krásně čistý, svěže voní a to díky firmě A SERVIS LIPKA s.r.o.