Detoxikace organismu pomocí Green Coffee

Lidský organismus musí dennodenně odolávat mnoha a mnoha nástrahám, které se na něj valí z venkovního prostředí. Jelikož se jedná o skutečně velkou zátěž, na kterou musí reagovat je také potřeba o něj v dostatečné míře pečovat. A to zejména v současné době, kdy jsme neustále ve stresu, stravujeme se méně než zdravě a téměř vždy za spěchu a máme minimální množství pohybu.

Lidský organismus musí dennodenně odolávat mnoha a mnoha nástrahám, které se na něj valí z venkovního prostředí. Jelikož se jedná o skutečně velkou zátěž, na kterou musí reagovat je také potřeba o něj v dostatečné míře pečovat. A to zejména v současné době, kdy jsme neustále ve stresu, stravujeme se méně než zdravě a téměř vždy za spěchu a máme minimální množství pohybu. Velmi oblíbenými a také především účinnými přírodními antioxidanty jsou například Green Coffee tablety, Maqui Berry tablety či mladý ječmen. Abychom věděli o co přesně se jedná, pojďme si je nyní představit blíže.

Green Coffee neboli zelená káva má velké antioxidační účinky, očišťuje organismus a napomáhá také správné funkci jater. Zabraňuje nadměrnému ukládání tuku v tkáních, eliminuje také vznik mykóz a bakteriálních a virových onemocnění. Jak již sám název napovídá je jeho součástí kofein, tudíž působí také proti únavě a podporuje celkovou vitalitu organismu.

Maqui Berry patří také svými vlastnostmi mezi důležité antioxidační tablety. Sbírají se v jedné z nejčistších oblastí v Patagonii v Chile jižní Americe. Působí blahodárně na lidský organismus, posiluje jeho imunitní systém, eliminuje ukládání tuku v těle, pozitivně ovlivňuje zdraví kostí a kloubů a v neposlední řadě je bohatým zdrojem vitamínu C, železa, sacharidů, vlákniny a bílkovin.

Když máme na mysli celkovou očistu organismu, nesmíme zapomenout při našem povídání na mladý ječmen. Mladý ječmen je především v poslední době velmi populárním a vyhledávaným doplňkem stravy. Jelikož obsahuje velké množství minerálních látek, vitamínů, stopových prvků a antioxidantů, působí tak pozitivně především na náš zažívací trakt. Navíc tato rostlina neobsahuje lepek, je tedy vhodná jak pro ty z nás, kteří se léčíme s celiakií, tak i pro diabetiky díky svému nízkému obsahu cukru. Mladý ječmen se většinou užívá ve formě prášku, který se popíjí naředěný s vodou, popřípadě ve formě tablet.