Italská kuchyně je IN!

Většina z nás se snaží doma uvařit nějaký zajímavý pokrm. Pokud už Vás nebaví vařit stále to stejné a chcete začít experimentovat a zároveň vařit i zdravěji vřele doporučujeme pustit se do italské kuchyně.

Většina z nás se snaží doma uvařit nějaký zajímavý pokrm. Pokud už Vás nebaví vařit stále to stejné a chcete začít experimentovat a zároveň vařit i zdravěji vřele doporučujeme pustit se do italské kuchyně. Je založena na přírodních ingrediencích pro dobrou životosprávu i pochutnání.

Italské VínoZákladem dobrého jídla jsou kvalitní suroviny. Je mnoho italských značek, které Vám pomohou uvařit co nejlepší pokrmy. Například Salicella vyrábí pravou buvolí mozzarelu. Výrobce Delverde vyrábí nejrůznější druhy kvalitních italských těstovin. Nejdůležitější je správně uvařit. Značka Fiorucci je pravým specialistou na italské potraviny, zejména pak uzeniny a salámy. Antonini & Belleggia & Co sídlí v Tortoreto Lido. Vyrábí vynikající italské víno. Pokud rádi mlsáte doporučujeme ochutnat něco od téže značky.

Zakoupit vše můžete na E-shopu specializovaném na italské potraviny. Jedině tak můžete ochutnat pravou chuť itálie z Vašeho domova!

Ke každému italskému pokrmu se skvělé hodí nějaké dobré italské víno, které můžete zakoupit na italfood.cz/.