Připravte si lahodný čaj

Pití čaje je také velmi zdravé. Čaj stejně jako káva patří mezi velmi oblíbené nápoje dnešní společnosti. Čaje jsou velmi zdravé a můžeme si vybrat z velkého množství druhů.

Příprava čaje je také velmi důležitá. Na našich stránkách naleznete všechny potřebné informace k tomu, jak připravit lahodný čaj.

Černý čaj patří mezi velmi oblíbené čaje, proto se také stal typickým evropským nápojem. Naše sypané čaje si Vás získají díky své jedinečné vůni. Černý čaj obsahuje více kofeinu než ostatní čaje a je dokonale oxidovaný. Proto nás také snadno dostane z únavy a dodá nám potřebou energii a vitamíny.

Zelený čaj

Zelený čaj pro Vaše zdraví

Další velmi oblíbený je zelený čaj. Na rozdíl od černého čaje je zelený čaj minimálně oxidován. Má velmi dobré účinky na naše zdraví. Podporuje oxidaci tuků a tím urychluje látkové výměny. Japonští vědci také tvrdí, že když pijete alespoň pět šálku denně, spálí Vaše tělo více kalorií.
Pití každého čaje je velmi zdravé. Stačí jeden šálek čaje denně, protože ani tady neplatí, že více je lépe. Myslete také na své zdraví a objednejte si sypaný čaj, u nás si vybere každý přesně to, co mu nejvíce bude chutnat.