Znáte hodinky Gant?

Značka Gant se nám vryla do paměti hlavně díky klasickým bílým košilím se symbolem diamantu. Za tyto košile můžeme děkovat Bernardovi Gantmacherovi, který v roce 1914 přišel do USA a pracoval v továrně na výrobu košil, kde si osvojil základy řemesla a následně začal šít své vlastní poctivé košile s nadčasovými hodnotami.

Značka Gant se nám vryla do paměti hlavně díky klasickým bílým košilím se symbolem diamantu. Za tyto košile můžeme děkovat Bernardovi Gantmacherovi, který v roce 1914 přišel do USA a pracoval v továrně na výrobu košil, kde si osvojil základy řemesla a následně začal šít své vlastní poctivé košile s nadčasovými hodnotami. Optimismus, propracovanost a porozumění, tohle udělalo značku Gant nenahraditelnou! Kolekce Gant jsou prolínány evropskou elegancí a americkou ležérností.

Víte, že poutkám mezi lopatkami můžeme být vděční právě této značce? Taky třetí knoflík, pro lepší vedení kravaty a límec button-down je vytvořen zakladatelem této značky. Místo na trhu si značka Gant jednoduše našla, co tedy všechno nabízí? Od klasických oděvů, přes parfémy, sluneční brýle, spodní prádlo až po hodinky a domácí doplňky!  

Módní styl Gantu je spíše neformální s detailně popracovaným designem, vhodný na všechny akce a události. Co víc si přát? Se značkou Gant NIKDY nešlápnete vedle. Můžete s hodinkami doladit jakýkoliv outfit, ale přesto vždy budete mít neformální nadhled, který je v módním průmyslu neodmyslitelnou a důležitou částí.

Proč si vybrat hodinky Gant?

I přesto, že značka byla v USA založena ukrajinským přistěhovalcem, momentálním vlastníkem je švýcarská společnost Maus Fréres. Takže pokud chcete švýcarskou přesnost s americkým nadčasovým designem, značka Gant je přímo pro vás. Mimoto hodinky nepostrádají ani evropský šarm, který od náramkových hodinek očekáváme.

Vesměs všechny náramkové hodinky značky Gant spadají do kategorie módních hodinek. Tyto hodinky cílí především na muže. Právě pánské náramkové hodinky se pyšní velkými ciferníky, které nabízí mnoho různých barev a funkcí. U velké části modelů hodinek budeme mít kožený řemínek, ale nalezneme i pár ocelových řemínků nebo silikonových řemínků. Na své si tak přijde opravdu každý.

Dámy si taky můžou vybrat z kvalitních náramkových hodinek značky Gant. Předností, kterých si všimnou všichni, jsou decentní barvy v příjemných kombinacích, taky nádech minimalismu, díky větším ciferníkům si můžeme užít prostor, který nám takto vznikl. Kvůli koženým řemínkům, které značka Gant nabízí, se dotváří celý styl těchto moderních náramkových hodinek.

Pánské hodinky

Nutno podotknout, že tyto hodinky vám budou pasovat více ke košili, než k obyčejnému tričku s nápisem vaší oblíbené kapely nebo sportovnímu tričku. Jedná se přece o módní kousky.

Pánové si budou vybírat především z kolekcí Park Hill a Greenville.

Greenville

Módní náramkové hodinky GTAD00401499I nás zaujmou právě díky malým detailům. Orámování ciferníku červenou barvou je mistrovským tahem. S modře zbarveným ciferníkem a černým koženým řemínkem na nás hodinky působí ultra moderně.

 

Park Hill

Kolekce Park Hill pány zaujme především většími ciferníky, které jsou v minimalistickém stylu. Neuvidíme zde žádná čísla, ze kterých budeme číst čas. Počet funkcí je taktéž značně omezen, protože o to v módní branži nejde. Jde přece o styl! A ten tato kolekce rozhodně nepostrádá.

Módní hodinky Gant z kolekce Park Hill GT081008 vás přesvědčí svým tmavě modře zbarveným ciferníkem, který je doplněn pouzdrem z růžového zlata a jistě oceníte také hnědý kožený pásek, díky kterému se tyto hodinky stanou vaším oblíbeným modelem.

Hledáte-li něco méně barevného, podívejte se na hodinky W11202. Stříbrné pouzdro s černím ciferníkem, na kterém najdeme jemně pozlacené ručičky hodinek, nám ukazuje svou jednoduchou krásu tak, jak ji máme rádi. Tyto hodinky disponují černým koženým řemínkem, protože jiný si k nim ani nedokážeme představit. Z funkcí se můžete těšit na ukazatel data a ukazatel dne v týdnu, tyto funkce vás nikdy nenechají ve štychu.

 

Dámské hodinky

Dámské náramkové hodinky z kolekce Sacramento  adchnou svým jednoduchým vzhledem. Kombinace černého řemínku a ciferníku, společně s pouzdrem z růžového zlata, dýchá touhou po svobodě a nespoutanosti. Tyto hodinky si zamilují sebevědomé ženy, které chtějí ukázat svou jemnost a nepoddajnost zároveň. Nositelky těchto hodinek ocení základní funkce jako ukazatel data, zobrazení 24 hodinového času a ukazatel dne v týdnu.

Romantické duše si zamilují náramkové hodinky Gant z kolekce Park Hill, které z funkcí nabízí jen ukazatel data. Ale zato si srdce všech žen získají pouzdrem a ciferníkem z růžového zlata. Růžové zlato, které je u hodinek stále vyhledávanější, je doladěné fialovo-hnědým koženým řemínkem, který dodává hodinkám tu správnou jiskru.

Pokud si zakládáte právě na špičkových módních kouscích, které jsou výjimečné malými detaily, značka Gant je pro vás jako stvořená.